013נטויז`ן הם רמאים .

שפות צד שרת, צד לקוח, מסדי נתונים, גרפיקה ועיצוב, וכו', כל מה שקשור בנושא העצום הזה, אנחנו כאן לעזור לכם ככל שנוכל.

מנהל: צוות האתר

OFIR1
משתמש חדש
משתמש חדש

013נטויז`ן הם רמאים .

הודעה שלא נקראהעל ידי OFIR1 » 24/06/2010 ב-13:18:38

013נטויז`ן הם רמאים .
קניתי מהם שרת למרות המחיר הכי יקר בשוק ,השרת לא הותקן כמו שצריך והם עוד לא נתנו פיצוי על זה למרות חוק להגנת הצרכן שבא לטובתי. יש להם סעיף שמתנער כביכול מכל אשמה ועל זה הם מנגנים בעצם .על זה נפל כל העסק בהתחלה על זה שלא הסכימו לתת לי פיצוי של שבועיים , השרת נפל פעמיים , לא הותקן שפה עברית , קיבלתי אותו עם הארדיסק 25gb כשהייתי צריך לקבל פי 10 מזה .
פעם אחת בטעות לחצתי על הלחצן הירוק למטה ולא שמתי לב שזה התקן usb כי זה לחצתי פעמיים ,לחיצה אחת הראה את התפריט ולחיצה שנייה זה הסיר . אבל לא שמתי לב . אני לא מכיר את האייקון הזה,זה אייקון של win2003 . ישר יצרתי איתם קשר . ועל זה הם מנגנים שהכל באשמתי ואח``כ שאני מוכיח להם , הם אומרים טוב נו מה זה משנה של מי הבעיה אז אני אומר להם , טוב תביאו פיצוי על הזמן הזה, הם אומרים זה בעיות שלך אתה לא מבין , למרות שזה הטעות היחידה שעשיתי .הם עשו מלא טעויות וכל פעם עיקוב אחר וחוזרים אחרי הרבה זמן ולא מיידי כמו חברות אחרות .
זה סעיף בחוזה אצלם :
3.4.מחירים הנקובים בהזמנה זו בערכים דולריים, ישולמו בשקלים חדשים, לפי שער הדולר היציג ביום הפקת החשבונית, אשר בכל מקרה לא יפחת מ-4.1 ₪ לדולר.

שימו לב שהדולר פחות מ-4 ש``ח , אם היו מעגלים ל-4 ש``ח הייתי מבין ,אבל רואים בפירוש שעל כל דבר קטן מנסים לעקוץ ולהרוויח בצורה שמעוררת בחילה .

למדתי ממדריך באינטרט להתקין php,apache , אבל בסוף החלטתי למחוק את ההתקנות ולתת למישהוא מוסמך לעשות את זה כדי שלא יהיה תקלות מיותרות כי אני בונה אתר דיי רציני(למרות שיש בדיקה אחרי שמתקינים php ואם הבדיקה עוברת הוא מראה שהכל תקין ) ,אבל לא רציתי לקחת סיכון אפילו לא 0.0001% והסכמתי לשלם להם על התקנת 2 התוכנות האלה : 220 ש``ח טכנאי(מינימום זמן שאפשר לקנות =שעה).
למרות שאלה 2 תוכנות שלוקחות פחות מ 10דק` ויש מדריכים ב-youtube שמראים איך עושים את זה ב-10 דק` ,החלטתי לקנות טכנאי .
כשדיברתי איתם על הזמן שלוקח ,הם אמרו לי `` 4 שעות`` . לא יאומן.
מדריך להתקנת php,apache ואפילו נוסיף את mysql :
http://www.youtube.com/watch?v=vGmEZ9k1cPA
10 דק` מדריך , ויש שם עוד מדריכים שמראים ש- php ו-apache לא עוברים את ה-10 דק` .

הזהירו אותי מהחברה הזאת אבל לא האמנתי , אמרו לי ששמעו שהם נוכלים לא האמנתי , עכשיו אני יותר ממאמין .
אחרי זה הודעתי במפורש שהם מבצעים פה הונאה, זה לא לבקש מחיר מופרז על מוצר או שירות , זה להודיע במפורש שלוקח 4 שעות להתקין 2 תוכנות שלוקחות 10 דק` , ועד אמרו לי שזה מישהוא שהתקין את התוכנות בעבר ,לוקח לו 4 שעות?
ביקשתי להתנתק וחשכו עיניי , היא אומרת לי לא שהם לא יכולים לנתק אותי , נתתי להם הזדמנות נוספת לפני המקרה הזה של ההונאה ,כי כבר קיבלתי אישור לעסק וכסף ,שהבנק עשה לי את המוות עד שנתן לי ופחדתי שאחרי שייראו את מה שקרה איתם לא ייתנו לי עוד הזדמנות , זה הימור של 10% שייתנו לי , אבל אחרי שאמרו לי ש-2 התוכנות האלה לוקחות 4 שעות ,אמרתי אין מצב שבעולם שאני נשאר איתם , זה פשוט הונאה!! 100% הונאה !!

ביקשתי יפה להתנתק וסירבו , ועוד אחרי שאני מוכיח להם את כל הפאשלות ושאני אזכה במשפט .
תיזהרו מהחברה הזאת , זה שהיא חברה גדולה זה לא אומר שהיא טובה, יש לכם מילוני אתרים וכולם יותר טובים מ-013 ברק והאנשים שם הרבה יותר מקצועיים ומוסמכים עם נסיון עשיר . ומחירי ריצפה , המחיר ששילמתי הוא כפול ממחירי השוק , זה המחירים אצלם . יכולתי לבקש הנחה בהתחלה והיו מביאים כדי שאני אשאר, העדפתי לא להתעסק איתם עם זה כדי שייתיחסו אליי ברצינות ובצורה הטובה ביותר מסתבר שטעיתי .

tpdil
חבר צוות האתר
חבר צוות האתר
יצירת קשר:

Re: 013נטויז`ן הם רמאים .

הודעה שלא נקראהעל ידי tpdil » 24/06/2010 ב-23:24:22

בסדר, למה אתה מפרסם את זה בכל העולם?
"כאב שאתה מרגיש היום הוא כוח שתרגיש מחר, מכל אתגר שאתה נתקל, יש לך הזדמנות לצמוח."

סמל אישי של המשתמש
Eliram-p
משתמש באימונים
משתמש באימונים
יצירת קשר:

Re: 013נטויז`ן הם רמאים .

הודעה שלא נקראהעל ידי Eliram-p » 28/06/2010 ב-08:26:49

כדי שידעו D:
בברכה , Eliram-p .
סקייפ : eliram.p

חזור אל “בניית אתרים”

מי מחובר