איך נכנסים לאתר שלי

שפות צד שרת, צד לקוח, מסדי נתונים, גרפיקה ועיצוב, וכו', כל מה שקשור בנושא העצום הזה, אנחנו כאן לעזור לכם ככל שנוכל.

מנהל: צוות האתר

ttttt
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

Re: איך נכנסים לאתר שלי

הודעה שלא נקראהעל ידי ttttt » 28/06/2013 ב-01:08:35

הכתובת 127.0.0.1 היא כתובת loopback. המשמעות היא שבכל מחשב בו אתה נמצא, הכתובת הזו היא אותו המחשב: אפשר לחשוב על הכתובת הזו כמו על מראה: מי שמביט בה רואה את עצמו. ברור שכדי לראות מחשוב אחר, לא ניתן להשתמש בכתובת הזו.
מי שכתב את ההסבר שגה כנראה בסעיף 6: ככל הנראה מה שצריך להזין שם היא כתובת הראוטר.
זה כשלעצמו לא מספיק: צריך גם לקנפג את הראוטר שלכם כך שיפנה בקשות נכנסות לפורט 80 וכן לפורט 8080 למחשב עליו התקנתם את הפורום.
זה אמנם נשמע קצת לא נחמד, אבל לפי דעתי הדבר הטוב והבטוח ביותר עבור מי שלא מבין מה שכתבתי זה לא לנסות לעשות זאת בעצמו. אולי יש לכם חבר שיכול לעזור לכם, ואם לא, עדיף אולי לוותר על הרעיון על פני משחקים שיכולים לגרום נזק ועלולים גם לחשוף את הרשת הביתית שלכם לאפשרות חדירה מבחוץ, על ידי הסרת או פתיחת ההגנה שמובנית בראוטר שלכם.

UnderDog
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הודעה שלא נקראהעל ידי UnderDog » 28/06/2013 ב-01:32:32

ttttt כתב:הכתובת 127.0.0.1 היא כתובת loopback. המשמעות היא שבכל מחשב בו אתה נמצא, הכתובת הזו היא אותו המחשב: אפשר לחשוב על הכתובת הזו כמו על מראה: מי שמביט בה רואה את עצמו. ברור שכדי לראות מחשוב אחר, לא ניתן להשתמש בכתובת הזו.
מי שכתב את ההסבר שגה כנראה בסעיף 6: ככל הנראה מה שצריך להזין שם היא כתובת הראוטר.
זה כשלעצמו לא מספיק: צריך גם לקנפג את הראוטר שלכם כך שיפנה בקשות נכנסות לפורט 80 וכן לפורט 8080 למחשב עליו התקנתם את הפורום.
זה אמנם נשמע קצת לא נחמד, אבל לפי דעתי הדבר הטוב והבטוח ביותר עבור מי שלא מבין מה שכתבתי זה לא לנסות לעשות זאת בעצמו. אולי יש לכם חבר שיכול לעזור לכם, ואם לא, עדיף אולי לוותר על הרעיון על פני משחקים שיכולים לגרום נזק ועלולים גם לחשוף את הרשת הביתית שלכם לאפשרות חדירה מבחוץ, על ידי הסרת או פתיחת ההגנה שמובנית בראוטר שלכם.

תודה רבה על העצה, אני לא כל כך הבנתי מה שכתבת, לכן לא אנסה זאת ולא אסכן את המחשב( מחשב חדש מאוד, לא מסתכן..)

TALGER16
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הודעה שלא נקראהעל ידי TALGER16 » 28/06/2013 ב-09:35:27

UnderDog כתב:עשיתי הכל כמו שצריך, אני נכנס לכתובת הזאת http://127.0.0.1/forum/index.php וזה מראה לי את הפורום. אבל עכשיו אני מנסה להיכנס דרך מכשיר אחר( דרך האייפון) וזה לא מציג לי את האתר. יש משהו נוסף שצריך לעשות?

לי זה נותן דף לבן ניסתי גם את הכתובת וזה נותן לי דף לבן אתה יודע מה תנסה לכנס לכתובת שנתתי אלי זה יצליח לך
ותגיד לי עם זה עובד
תגיד זה עבד לך מאותו מחשב שמותקנת המערכת כי זה עובד מאותו מחשב שמותקנת המערכת אבל מימחשב אחר זה לא עובד
תנסה ותראה שזה לא עובד לך במחשב אחר

חזור אל “בניית אתרים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 142 אורחים