שאלה נוסטלגית לותיקים שביניכם

אם התקנתם התקנה חדשה, שדרגתם התקנה קיימת או שאתם סתם מתעניינים - בטוח יש לכם שאלות - זה המקום לשאול אותן. אנשי צוות התמיכה המשובח שלנו יודעים לעשות נפלאות ב-phpBB, תנסו אותם.

מנהל: צוות האתר

חוקי הפורום
יש לקרוא את הנושא "חוקי כתיבה והשתתפות בפורום תמיכה" לפני ההשתתפות בפורום זה. בניגוד לפורומים אחרים כאן בקהילה - בפורום תמיכה יש שימוש באזהרות ומשתמשים שלא ישתתפו בפורום עפ"י הכתוב בנושא הנהלים - יורחקו ממנו. אנא, מנעו מכולנו אי נעימות על מנת שנוכל לעזור לכולכם ללא יוצא מן הכלל.
סמל אישי של המשתמש
benjo
משתמש חדש
משתמש חדש
יצירת קשר:

שאלה נוסטלגית לותיקים שביניכם

הודעה שלא נקראהעל ידי benjo » 02/11/2012 ב-12:04:13

שלום, אני יודע שזה לא בדיוק התמיכה למה שאני צריך אבל בכל זאת אולי אחד מהותיקים יוכל לעזור לי...

יש לי איזה אתר עם פורום עתיק שעבר קסטומיזציה קשה ברמה שלא ניתן לשדרג גרסה בלי לעבוד כמו ניגר בעלויות שעדיף כבר לבנות אתר חדש לגמרי... לא משנה

בקיצור העברת העברתי את האתר עם הפורום לשרת חדש ויש בעיה עם הצנזור מילים (לא תופס מילים בעברית), אני יודע שאם אני ינקה את ה-cache יש מצב שהבעיה תסתדר...
עכשיו הגרסה כל כך עתיקה שאין לי מושג אייך לנקות את ה-cache
אי אפשר לעשות את זה מתוך המערכת כי גם הפאנל ניהול עבר קסטומיזציה הזויה

למיטב הבנתי מדובר בגרסה הזאת של הפורום
phpBBHeb 1.0.20

יש איזה דרך לנקות את ה-cache לגרסה הזאת שזה לא מתוך המערכת... למחוק קבצים ישנים או משהו ? אם כן באיזה תקיה הם נמצאים ? מישהו יודע ?
Benjo - Interactive Media
בניית אתרי אינטרנט | עיצוב גרפי | הפקת דפוס | צילום | וידאו |

roy9674
משתמש באימונים
משתמש באימונים

Re: שאלה נוסטלגית לותיקים שביניכם

הודעה שלא נקראהעל ידי roy9674 » 02/11/2012 ב-13:14:37

קישור לפורום ?

מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי Alter » 02/11/2012 ב-18:31:39

אהלן,

אני מעדיף לא להטעות אותך, אבל מהזיכרון שעוד יש לי מהמערכת הזאת (אנחנו לא תומכים בה כבר כמה שנים..) אין אופציה בלוח הבקרה לנקות את המטמון.

בשביל לנסות לעזור בכל זאת, יש תיקיה בשם cache שמגיעה עם המערכת הישנה, אתה מוזמן לנסות לבדוק מה מסתתר שם, ואם אתה מרגיש מספיק בנוח (ואם יש לך גיבוי) אתה מוזמן גם לרוקן אותה ולהשאיר רק את הקבצים index.htm, .htaccess

אגב, אני בכלל לא בטוח שזה יעזור לפתור את הבעיה שאתה מתמודד איתה, אבל אתה מוזמן לנסות ולעדכן אותנו.
נשמח לראות את המערכת בשביל לראות מה השינויים שנעשו לה, אולי בכל זאת נוכל להמליץ על שדרוג :-)
Alter.

ttttt
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הודעה שלא נקראהעל ידי ttttt » 02/11/2012 ב-20:29:11

בנג'ו, אני רוצה להבין: הצינזור עבד בשרת הישן אך הפסיק לעבוד בשרת החדש?

בכולופן, המילים לצינזור נמצאות בטבלה בשם phpbb_words (כמובן, הקידומת _phpbb זו ברירת המחדל - בפורום שלך זה יכול להיות משהו אחר)
וודא שהטבלה הזו אכן עברה בשלמותה מהשרת הישן לחדש.

חזור אל “תמיכה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 68 אורחים