עזרה | יש אפשרות מחיקה של כל המשתמשים באתר?

אם התקנתם התקנה חדשה, שדרגתם התקנה קיימת או שאתם סתם מתעניינים - בטוח יש לכם שאלות - זה המקום לשאול אותן. אנשי צוות התמיכה המשובח שלנו יודעים לעשות נפלאות ב-phpBB, תנסו אותם.

מנהל: צוות האתר

חוקי הפורום
יש לקרוא את הנושא "חוקי כתיבה והשתתפות בפורום תמיכה" לפני ההשתתפות בפורום זה. בניגוד לפורומים אחרים כאן בקהילה - בפורום תמיכה יש שימוש באזהרות ומשתמשים שלא ישתתפו בפורום עפ"י הכתוב בנושא הנהלים - יורחקו ממנו. אנא, מנעו מכולנו אי נעימות על מנת שנוכל לעזור לכולכם ללא יוצא מן הכלל.
RUBHRUBH
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

עזרה | יש אפשרות מחיקה של כל המשתמשים באתר?

הודעה שלא נקראהעל ידי RUBHRUBH » 01/11/2014 ב-13:16:34

אהלן,
האם יש אפשרות מחיקת משתמשים בכל האתר חוץ מהאדמין הראשי? תודה מראש.
כל תרגום, מתן תמיכה ועזרה שלי, הינם על אחריותכם המלאה.
בתרגום מומלץ לגבות את קבציי הפורום ואת מוסדו.
רון.

סקייפ:
ron-zaafrani

ttttt
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

Re: עזרה | יש אפשרות מחיקה של כל המשתמשים באתר?

הודעה שלא נקראהעל ידי ttttt » 03/11/2014 ב-19:04:39

האם הכוונה גם למחיקת כל הפוסטים של המשתמשים הללו, או שאתה מעדיף שהפוסטים יישארו אבל ייחשבו לתרומות משתמשים לא רשומים?
אם השני (השארת הפוסטים וייחוסם ל"אורח"), זה טיפונת יותר מסובך. אם הראשון, אז נשאלת השאלה, למה בעצם לא פשוט להתקין את הפורום מחדש?
כך או כך, הדרך היחידה שמוכרת לי היא דרך מניפולציה ישירה של בסיס הנתונים. בצע גיבוי, ותתחיל לשחק עם בסיס הנתונים - מחיקת המשתמשים עצמם נראית בערך כך:

קוד: בחר הכל

delete from phpbb_users where user_type = 0

(אין אחריות - זו רק אילוסטרציה)
אם למשתמשים שמחקת היו פוסטים, רצוי לשנות את ה-poster-id כך שלא יצביע למשתמש מחוק, כדי למנוע בגים ובעיות
משהו כזה:

קוד: בחר הכל

update phpbb_posts set poster_id = -1

(אין אחריות - זו רק אילוסטרציה)

יכול להיות שיהיו עוד כמה דברים קטנים שצריך לשנות/למחוק/לנקות.

כמובן שלפני שמתחילים במשחקים האלו יש לבצע גיבוי של בסיס הנתונים, ואולי גם כל פעם שמבצעים עוד צעד והדברים נראים סביר, לפני ביצוע הצעד הבא.

אם אתה לא חש בנוח עם מניפולציה ישירה של בסיס הנתונים, כנראה שהפתרון הוא להתקין את כל הפורום שוב (לא את הקבצים - רק בסיס הנתונים). אם יש לך מודים מותקנים ששינו את בסיס הנתונים (כלומר עם שורות SQL להרצה), יש להריץ אותן שוב.

בהצלחה.

RUBHRUBH
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

Re: עזרה | יש אפשרות מחיקה של כל המשתמשים באתר?

הודעה שלא נקראהעל ידי RUBHRUBH » 03/11/2014 ב-22:08:37

היי, נרשמו לי מלא בוטים למערכת והייתי צריך דרך על מנת להורידם. כנראה שאין כפתור מסויים ושאילתה מסויימת בשביל זה.
אתקין מחדש את המערכת, תודה על התמיכה.
כל תרגום, מתן תמיכה ועזרה שלי, הינם על אחריותכם המלאה.
בתרגום מומלץ לגבות את קבציי הפורום ואת מוסדו.
רון.

סקייפ:
ron-zaafrani

חזור אל “תמיכה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 143 אורחים