שאלה איך להוריד תכותרת?

אם התקנתם התקנה חדשה, שדרגתם התקנה קיימת או שאתם סתם מתעניינים - בטוח יש לכם שאלות - זה המקום לשאול אותן. אנשי צוות התמיכה המשובח שלנו יודעים לעשות נפלאות ב-phpBB, תנסו אותם.

מנהל: צוות האתר

חוקי הפורום
יש לקרוא את הנושא "חוקי כתיבה והשתתפות בפורום תמיכה" לפני ההשתתפות בפורום זה. בניגוד לפורומים אחרים כאן בקהילה - בפורום תמיכה יש שימוש באזהרות ומשתמשים שלא ישתתפו בפורום עפ"י הכתוב בנושא הנהלים - יורחקו ממנו. אנא, מנעו מכולנו אי נעימות על מנת שנוכל לעזור לכולכם ללא יוצא מן הכלל.
or123111
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

Re: שאלה איך להוריד תכותרת?

הודעה שלא נקראהעל ידי or123111 » 31/12/2014 ב-16:51:26

ttttt כתב:עצתו של or123111 מזיקה ורעה. הטעות פשוטה וקלה לתיקון, אבל עצם הימצאה של הטעות מראה בצורה ברורה וחד משמעית שהוא כלל לא בדק את העריכה אותה הציע לך, ולכן הייתי ממליץ להתעלם.

הוא ביקש להסיר את החיפוש למעלה, לא להעביר את החיפוש מקום.
פעם הבאה תקרא ותבין, בנוסף כתבתי לשמור גיבוי.

ttttt
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

Re: שאלה איך להוריד תכותרת?

הודעה שלא נקראהעל ידי ttttt » 02/01/2015 ב-20:53:20

or123111 כתב:
ttttt כתב:עצתו של or123111 מזיקה ורעה. הטעות פשוטה וקלה לתיקון, אבל עצם הימצאה של הטעות מראה בצורה ברורה וחד משמעית שהוא כלל לא בדק את העריכה אותה הציע לך, ולכן הייתי ממליץ להתעלם.

הוא ביקש להסיר את החיפוש למעלה, לא להעביר את החיפוש מקום.
פעם הבאה תקרא ותבין, בנוסף כתבתי לשמור גיבוי.

ה"עצה" שנתת הייתה גורמת למי שמשתמש בה למחוק תג סגירה של div בלי למחוק את תג הפתיחה - עצה רעה ומזיקה.
כפי שכתבתי, הטעות שבעצתך פשוטה וקלה לתיקון, אבל לו היית מנסה את ה"עצה" הזו בעצמך היית נוכח מיד בבעיה, ולכן ברור שלא ניסית.

לגבי "פעם הבאה תקרא ותבין": לא רק שאתה מזיק, אתה גם חצוף. מה שכתבתי התבסס על כך שהשואל המקורי כתב:
SnowGoons כתב:אני לא רוצה למחוק את זה רק להוריד את זה לשורה הרגילה

לגבי "בנוסף כתבתי לשמור גיבוי": זה לא משנה את העובדה שעצתך רעה ומזיקה.

חזור אל “תמיכה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 139 אורחים