אם יורשה לי, משוב על צוות האתר.

דיון כללי על המערכת החדשה. ספרו לנו איך אתם מסתדרים איתה, הציעו הצעות, הביעו דיעות וכו'. שימו לב שזהו אינו פורום תמיכה.

מנהל: צוות האתר

mekash.info
משתמש חדש
משתמש חדש

אם יורשה לי, משוב על צוות האתר.

הודעה שלא נקראהעל ידי mekash.info » 11/03/2008 ב-20:50:16

שלום לכם,
בזמן האחרון, שמתי לב שיש המון משתמשים שמשתמשים במערכת אולימפוס, מבקשים תמיכה ועזרה ואין כל מענה.
דבר שקצת עצבן אותי. כן כן, עצבן אותי.
יצא לי לנסות את המערכת IPB ויצא לי לא פעם לבקש עזרה ותמיכה בפורום התמיכה שלהם. ונחשו מה? העזרה הייתה מיידית.
בפורום הישראלי, במערכת הישראלית, אני בקושי רואה עזרה מטעם האחראיים.

אנשים! תתעוררו! לקחתם על עצמכם אחריות להחזיק את המערכת הישראלית על עצמכם!!! אל תתיחסו לזה כאל מובן מאליו!
יש פה קהילה, יש פה משתמשים! וכולם צרייכים מדי פעם עזרה! איפה אתם?!

משתמש צריך לחכות שבוע- אם לא יותר בשביל לקבל תשובה קטנה?! אתם בעלי האינפורמציה! אתם בעלי היכולת! לא אף אחד אחר! איפה אתם כשצריכים אתכם?

נכון! השקעתם מעצמכם המון עבודה והרבה השקעה בפיתוח הקהילה/ מערכת (איך שלא תקראו לזה.) הישראלית לphpBB. ואנו מודים לכם!
אבל אי אפשר פשוט לקחת פרוקיט גדול כזה, לצאת ידי חובה, ולא לעשות את המותל עליכם! = תמיכה ועזרה לקהילה ולמשתמשים.

נסו לקחת את דעתי כביקורת בונה. הפנימו אותה ואל תשללו ישר!

תודה.

Chen
חבר צוות phpBB ישראל לשעבר
יצירת קשר:

Re: אם יורשה לי, משוב על צוות האתר.

הודעה שלא נקראהעל ידי Chen » 12/03/2008 ב-15:12:14

הודעה זאת לא קשורה להנהלה בשום אופן או צורה שהיא, והיא מכילה דעה אישית בלבד.

ראשית, ציינת שעצבן אותך שהמענה לא תמיד מיידי,
תרשה לי להפנות אותך לעבור על כמה מההודעות פה, כמו למשל ההודעה הזאת או ההודעה הזאת או ההודעה הזאת או אפילו ההודעה הזאת.

תרשה לי לשאול אותך באיזו צורה ההודעות האלו נכתבו?
בצורה מנומסת? לא.
בצורה מכובדת? לא.
בצורה שמתאימה לכללים (המופיעים בכל הפורמים)? לא.
בצורה שתגרום למישהו לרצות לעזור לאותם אנשים? בטח שלא.

שנית,
הצוות, ההנהלה, וכל שאר האנשים שעונים לשאלות של האנשים, עושים זאת בהתנדבות וללא כל התחייבות, ומשקיעים בכך כסף וזמן רב.
למרות שיש להם גם חיים משלהם, משפחה, ילדים, עבודה, לימודים וכו', ולמרות זה הם מנסים ומשתדלים לפנות לכך זמן ולעשות זאת.

בנוסף,
לפעמים, מה נראה לגולש שמבקש עזרה שזה עניין פשוט ולוקח רק שנייה לענות, זה לא תמיד כך. ולעיתים זה עניין מורכב יותר, ולא עניין של כמה שניות.
לפעמים ישנו מצב שצריכים לבדוק את הפיתרון, אם הוא לא פוגע במשהו אחר והכל עובד כמו שצריך, ודברים כאלה יכולים לקחת זמן.

ישנם גם משתמשים שאומרים שיש להם בעיה במערכת שלהם, ורוצים פיתרון.
לא כותבים כמעט כלום על הבעיה, אם הם שינו משהו לפני - שיכול להיות שגרם לזה, מתי זה קרה,
לא נותנים קישור לאותה מערכת שנוכל להיכנס ולבדוק, יש מקרים שאפילו את ההודעת שגיאה המדוייקת לא כותבים.
איך אני כמישהו שרוצה לעזור, יכול לעזור במקרה כזה? אנחנו לא יכולים לנחש מה הייתה השגיאה.
ולכן, לכל מי שיש בעיות / שאלות-
תעזרו לנו לעזור לכם!

ושוב,
כל התמיכה והעזרה שניתנים פה, הינם בהתנדבות, ללא כל תמורה, ולכן אין פה מקום לשפה שנכתבה בהודעות שצירפתי בתחילת ההודעה הזו.

נסה לקחת את דעתי כביקורת בונה, להפנים ולהבין את המצב הזה.
כנ"ל לכל אותם המשתמשים שניצחו על ההודעות שצירפתי למעלה,
ובכלל לכולם.

המשך יום טוב,
בברכה,
חן :wink:

Berlo
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Berlo » 13/03/2008 ב-23:29:40

אני מחזק את SD, ורוצה להוסיף על דבריו:
א. אין קשר בין *צוות* האתר לבין מי שאמור לעזור לך. אנשים אמורים לעזור זה לזה, ורק את השאלות המסובכות ביותר יש להשאיר לסמכות עליונה. בד"כ מתפתחת קהילה סביב מקום כזה, שעוזרת אחד לשני. לצערי, למעט יוצאי דופן, אני לא רואה את זה קורה כאן.
ב. מנסיוני האישי, ובלי להתייחס לבעיותך האישיות (לא בדקתי את ההודעות שלך), רוב הבעיות שבהן אני נתקל - נפתרו על-ידי אחרים, ובמקרים רבים אני עצמי עניתי על השאלה המדויקת כבר פעם אחת בעבר או יותר. אנשים מתעצלים לחפש, להתייגע, ורוצים הכל מוכן על מגש של זהב. את זה אני לא מוכן לתת, מצטער.

Berlo
Berlo

מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי Alter » 13/03/2008 ב-23:37:27

mekash.info כתב:שלום לכם,
בזמן האחרון, שמתי לב שיש המון משתמשים שמשתמשים במערכת אולימפוס, מבקשים תמיכה ועזרה ואין כל מענה.
דבר שקצת עצבן אותי. כן כן, עצבן אותי.
יצא לי לנסות את המערכת IPB ויצא לי לא פעם לבקש עזרה ותמיכה בפורום התמיכה שלהם. ונחשו מה? העזרה הייתה מיידית.
בפורום הישראלי, במערכת הישראלית, אני בקושי רואה עזרה מטעם האחראיים.

אנשים! תתעוררו! לקחתם על עצמכם אחריות להחזיק את המערכת הישראלית על עצמכם! אל תתיחסו לזה כאל מובן מאליו!
יש פה קהילה, יש פה משתמשים! וכולם צרייכים מדי פעם עזרה! איפה אתם?!

משתמש צריך לחכות שבוע- אם לא יותר בשביל לקבל תשובה קטנה?! אתם בעלי האינפורמציה! אתם בעלי היכולת! לא אף אחד אחר! איפה אתם כשצריכים אתכם?

נכון! השקעתם מעצמכם המון עבודה והרבה השקעה בפיתוח הקהילה/ מערכת (איך שלא תקראו לזה.) הישראלית לphpBB. ואנו מודים לכם!
אבל אי אפשר פשוט לקחת פרוקיט גדול כזה, לצאת ידי חובה, ולא לעשות את המותל עליכם! = תמיכה ועזרה לקהילה ולמשתמשים.

נסו לקחת את דעתי כביקורת בונה. הפנימו אותה ואל תשללו ישר!

תודה.

שלום לך,

קודם כל נתחיל עם הקדמה קטנה של איפה אני נעלמתי ולמה לא רואים אותי בשטח יותר.
אז כמו שחלקכם יודעים, בדצמבר התגייסתי לצה"ל. את השירות הסדיר שלי התחלתי ממש לפני שלושה שבועות, כאשר בהם הייתי יוצא הביתה רק בסופי השבוע.
למען האמת, ככה יראה כל השירות הצבאי שלי במידה ואני אמשיך בתפקיד הזה ולא אתקדם בסולם.

בנוגע לשאר המנהלים בצוות, רובם, כמוני, חיילים בצהל, דבר המונע מהם לגשת למחשב ולפורום.

הרעיון של הקהילה שלנו הוא ליצור תירגום רישמי, עדכני, ומיטבי למערכת phpBB בכלל ולפרוייקט אולימפוס בפרט.
הצוות לא אחראי על מתן תמיכה! הקהילה כאן בשביל לעזור אחד לשני. אנחנו יכולים לעזור בידע שיש לנו במידה ואנחנו זמינים, אבל אנחנו לא צריכים להיות המקור שנותן את כל התשובות לכל השאלות.

נגעת בזה שאנחנו הם בעלי האינפורמציה והיכולת, זה נכון, אבל גם שאר הקהילה. מה שיש לנו לעומת שאר הקהילה זה מותג.
אנחנו חלק מ"phpBB.co.il - פורומים בעברית" ומתחזקים אותו, אבל את כל היכולות שאתה מדבר עליהם, יש לכל בעל מערכת וכל מנהל עם הרשאות מתאימות בפורום האישי שלו.

חוץ מזה, שמחתי לראות את הביקורת, אני שמח שהקהילה יודעת להביע את דעתה, ואני ממש ממש מקווה שהגולשים יראו את מה שכתבתי פה וינסו לעזור אחד לשני.

במידה ואתם חושבים שאתם ראויים לעזור בניהול הפורומים (תמיכה בעיקר) ולהשליט קצת סדר, ואתם בעלי ידע מינימאלי בניהול המערכת והפעולות המרובות שלו אתם מוזמנים לצור איתי קשר ואשמח לראות אם אתם מתאימים להכנס לצוות לתקופת נסיון.
בעיקרון צריך מישהו שיוכל לעזור מבחינת ההודעות, לערוך הודעות שהתוכן קצת מבזה ולסדר אותם, הודעות ספאם להעביר לזבל ולנסות לתת מענה על שאלות שלא נענו (נכון אמרתי שהצוות לא אחראי על זה, אבל מה טוב אם תוכלו לעזור גם בזה.)

צרו קשר עוד היום!
רון.
Alter.

BBman

הודעה שלא נקראהעל ידי BBman » 14/03/2008 ב-09:36:47

שלום לכם.
אני מצטער באופן אישי על חוסר הזמן שלי במערכת ועל זמנים בהם אני פתאום עונה בבת אחת על כמות מסיבית של שאלות.
זה מכיוון שאני רק סיימתי פרויקט מאוד גדול בלימודים, מה שגזל מזמני.
מה גם, אני חוזר הביתה בשעות מאוחרות בכל יום (5 אחה"צ) ועוד צריך ללמוד, שלא כמו פעם שהיה לי זמן פנוי רב לענות על כל שאלה.
השביתה הארורה עכשיו מראה את תוצאותיה.

אני אשתדל לתמוך ולעזור בכל זמן אפשרי, ומצטער אם לא.

יום טוב.
מור.
"Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime"

ttuu

הודעה שלא נקראהעל ידי ttuu » 14/03/2008 ב-15:22:30

אלתר. אני מאוד אשמח לעזור בניהול כאן. יש לי מערכת שאני מחזיק בעצמי ואני מכיר את המערכת די טוב.
לגבי הטענה שלא עוזרים כאן. יש הרבה מקרים שאדם שאין לו כלל ניסיון בפיתוח אתרים, בהגדרות של מערכות, וכדומה, והוא מתקין את הפורום ומיד הוא מנסה לעבור להתקנת מודים ודברים כאלה. זה לא הדרך לעבוד. צריך גם להשקיע קצת לבד בהתנסות במערכת ואחר כך לרוץ קדימה.
ועוד משהו קטן. כאשר מישהו שולח הודעה לפורום "אני לא מצליח להתקין מוד נקודות שמישהו יתקין לי אותו" ברור שהוא לא יקבל את התגובה שהוא רוצה לקבל. גם באתר התמיכה בחו"ל לא יענו לו.

Chen
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Chen » 14/03/2008 ב-15:48:27

Alter כתב:שלום לך,

קודם כל נתחיל עם הקדמה קטנה של איפה אני נעלמתי ולמה לא רואים אותי בשטח יותר.
אז כמו שחלקכם יודעים, בדצמבר התגייסתי לצה"ל. את השירות הסדיר שלי התחלתי ממש לפני שלושה שבועות, כאשר בהם הייתי יוצא הביתה רק בסופי השבוע.
למען האמת, ככה יראה כל השירות הצבאי שלי במידה ואני אמשיך בתפקיד הזה ולא אתקדם בסולם.

בנוגע לשאר המנהלים בצוות, רובם, כמוני, חיילים בצהל, דבר המונע מהם לגשת למחשב ולפורום.

הרעיון של הקהילה שלנו הוא ליצור תירגום רישמי, עדכני, ומיטבי למערכת phpBB בכלל ולפרוייקט אולימפוס בפרט.
הצוות לא אחראי על מתן תמיכה! הקהילה כאן בשביל לעזור אחד לשני. אנחנו יכולים לעזור בידע שיש לנו במידה ואנחנו זמינים, אבל אנחנו לא צריכים להיות המקור שנותן את כל התשובות לכל השאלות.

נגעת בזה שאנחנו הם בעלי האינפורמציה והיכולת, זה נכון, אבל גם שאר הקהילה. מה שיש לנו לעומת שאר הקהילה זה מותג.
אנחנו חלק מ"phpBB.co.il - פורומים בעברית" ומתחזקים אותו, אבל את כל היכולות שאתה מדבר עליהם, יש לכל בעל מערכת וכל מנהל עם הרשאות מתאימות בפורום האישי שלו.

חוץ מזה, שמחתי לראות את הביקורת, אני שמח שהקהילה יודעת להביע את דעתה, ואני ממש ממש מקווה שהגולשים יראו את מה שכתבתי פה וינסו לעזור אחד לשני.

במידה ואתם חושבים שאתם ראויים לעזור בניהול הפורומים (תמיכה בעיקר) ולהשליט קצת סדר, ואתם בעלי ידע מינימאלי בניהול המערכת והפעולות המרובות שלו אתם מוזמנים לצור איתי קשר ואשמח לראות אם אתם מתאימים להכנס לצוות לתקופת נסיון.
בעיקרון צריך מישהו שיוכל לעזור מבחינת ההודעות, לערוך הודעות שהתוכן קצת מבזה ולסדר אותם, הודעות ספאם להעביר לזבל ולנסות לתת מענה על שאלות שלא נענו (נכון אמרתי שהצוות לא אחראי על זה, אבל מה טוב אם תוכלו לעזור גם בזה.)

צרו קשר עוד היום!
רון.

שלום רון,

אשמח לעזור פה כחבר צוות,
לעזור למשתמשים, להעביר לזבל, ולערוך הודעות שהתוכן שלהם קצת מבזה...

אגב,
אם אתם צריכים איזשהי עזרה עם המערכת, לבנות משהו כמו מה שהיה פה בתקופת phpbb2,
אשמח לנסות לעזור.

תודה מראש,
ומקווה שהמשתמשים פה יקראו ויעזרו לנו, כדי שנוכל לעזור להם :roll:
בברכה,
חן :wink:

Plz.thx
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי Plz.thx » 22/03/2008 ב-20:06:45

אני מסכים מילה במילה,אין מספיק תמיכה.

אני לא רוצה להשמיץ אבל בתמיכה במערכת אחרת[שלא אזכיר את שמה] קיבלתי תמיכה מלאה ביום אחד משלושה מנהלים שונים.

אני באמת מקווה שתשנו את דרככם ותצרפו אנשי תמיכה פעילים וזמינים ויותר סבלניים מאשר העתיקים,חחח. :D

THA Shade
משתמש חדש
משתמש חדש
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי THA Shade » 23/03/2008 ב-23:47:44

מסכים עם כל מה שנאמר פה..
לדוגמה, אני ביקשתי הסבר על שדרוג המערכת הישנה לאולימפוס, קיבלתי תשובה "להתחיל ולהגיד אם יש בעיות". בגלל שאני לא מנוסה בכלל בכל התכנות הזה אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל.. ועדיין לא קיבלתי שום הסבר.
כמובן, אני לא מצפה שמישהו יתחיל להסביר לי מאפס איך לשדרג פורום.. אבל צריך שיהיה כזה מדריך שכל אחד יוכל לדעת מה לעשות.
שני המדריכים הכי חשובים שצריכים להיות פה הם התקנה ושדרוג.

ברור שאני מבין גם את ההנהלה, אבל אם אתם יודעים שיש מצב שאין מי שיענה על שאלות אז צריך להוסיף להנהלה עוד אנשים מנוסים, כמו שכבר הוצע.

אבל אני חושב שהבעיה העיקרית היא שכל מי שמתקין פורום ומצליח ולא צריך יותר שום דבר, לא חוזר לפה ולכן הקהילה פה מתה.. אין מי שיענה על שאלות. רק מי ששייך להנהלה מרגיש מחוייב לפורום.

חזור אל “דיון”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 98 אורחים