דיון בקשר למערכת

דיון כללי על המערכת החדשה. ספרו לנו איך אתם מסתדרים איתה, הציעו הצעות, הביעו דיעות וכו'. שימו לב שזהו אינו פורום תמיכה.

מנהל: צוות האתר

kolxxx
משתמש חדש
משתמש חדש

דיון בקשר למערכת

הודעה שלא נקראהעל ידי kolxxx » 07/08/2008 ב-17:13:34

טוב תשמעו, כל מי שאני אומר לו שיש לי פורום מסוג phpBB 3 - מתחיל להפחיד אותי שלא יהיו משתמשים, שהיא גרועה, ואני לא אצליח להתקדם, וכל אחד ממליץ לי לעבור לIBHEB או כמובן, לVB (אבל למי יש כסף חח).

אז השאלה שלי היא כזאת, אני יודע "מה שווה" המערכת הזאת, ולפי דעתי היא שמה בכיס את IBHEB. אבל מה אתם ממליצים לעשות?

האנשים האלה מפחידים אותי שבאמת זה מה שיקרה... :S
kolxxx

the man with the quality

Berlo
חבר צוות phpBB ישראל לשעבר
יצירת קשר:

Re: דיון בקשר למערכת

הודעה שלא נקראהעל ידי Berlo » 07/08/2008 ב-18:00:19

ישנם לא-מעט פורומים רציניים בעלי PHPBB. לרוני יש רשימה כזו, למיטב זכרוני.
אני חושב ש-PHPBB טובה לפחות כמו VB. על IBHEB אני ממש לא ממליץ - מוצר גרוע, מבוסס על IPB 1.3 שנזנח כי היו בו המון חורי אבטחה, ולכן כתבו את IPB2 מאפס.
Berlo

Mr.AmiT
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הודעה שלא נקראהעל ידי Mr.AmiT » 07/08/2008 ב-18:07:48

Berlo כתב:ישנם לא-מעט פורומים רציניים בעלי PHPBB. לרוני יש רשימה כזו, למיטב זכרוני.
אני חושב ש-PHPBB טובה לפחות כמו VB. על IBHEB אני ממש לא ממליץ - מוצר גרוע, מבוסס על IPB 1.3 שנזנח כי היו בו המון חורי אבטחה, ולכן כתבו את IPB2 מאפס.

IPB 2.X אינה חינמית,גם VB,בIBHEB יש מלא חורי אבטחה,
בהתחלה ממש התרשמתי מהמערכת,מבחינת ACP (Administor control panel) ומבחינת עיצוב ומבחינת הכל,תוכל לראות את זה פה.
יש כל כך הרבה פורומים בעולם מבוססים phpBB והם ממש מצליחים,אל תיתן למה שחברים שלך אומרים לך לגבי המערכת,לשנות את דעתך לגבי המערכת הטובה ביותר :wink:
פרשתי.
מוד משחקיה.
----
אחריות התקנת המודים הינה על המשתמש בלבד !
יום טוב!

kolxxx
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי kolxxx » 07/08/2008 ב-19:36:54

אתם אומרים שיש לי סיכוי טוב להצליח? גם עם מערכת מהסוג הזה?
kolxxx

the man with the quality

Berlo
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Berlo » 07/08/2008 ב-20:09:55

תמיד סברתי שהתוכן חשוב יותר מהקנקן, כל עוד יש קנקן שממלא את תפקידו הקנקני.
ההצלחה שלך לא תלויה כ"כ בתכונה שתבחר - כל עוד היא תוכנה סבירה. IBHEB אינה כזו - היא תפרץ במהרה.
ההצלחה שלך תלויה בתוכן הפורום שלך. עוד פורום "כללי" כביכול לא יצלח.
Berlo

kolxxx
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי kolxxx » 07/08/2008 ב-21:53:25

לא פורום כללי, נושא מסוים. ותודה, אני אלך בכל זאת, על המערכת הזאת. כמו שאומרים, אני "שם זין" על האנשים שאמרו את זה.

ד"א - אתה מכיר מעצב לפורום phpBB 3 :O??

כי אני לא, כולם מעצבים ל IBHHEB :lol:
kolxxx

the man with the quality

סמל אישי של המשתמש
Ronny
מנהל ראשי
מנהל ראשי
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Ronny » 07/08/2008 ב-21:58:11

אני שמח שהחלטת ללכת עם phpBB, ומאחל לך הצלחה עם הפורום שלך.
חשוב לי להדגיש נקודה בסיסית: כשאנשים נפגשים פנים אל פנים, הם לא צריכים 'מערכת' שתתווך ביניהם, נכון? הם פשוט מדברים. התקשורת הבסיסית בין בני אדם היא עניין שטבוע בכל אחד (גם אם ברמות שונות). המערכות באינטרנט קיימות כדי לגשר על המרחק הפיזי, אבל כל מה שמערכת מושלמת צריכה לעשות הוא 'לא להרוס'. שימושיות, נגישות, מהירות ויעילות. אם אפשר על הדרך גם לספק חוויה נעימה, להשאיר רושם של המותג ולחזק קשרים נפלא, אבל זה אקסטרה.

הרבה מערכות יכולות לספק את זה, אבל השאלה היא איזו הכי מתאימה למטרות שלך. רק מערכות בודדות אשכרה 'הורסות' ואין שום סיכוי איתן.

והערה קטנה לגבי הביטוי שציטטת ב"כמו שאומרים" - פה לא אומרים כאלה דברים. אנחנו מקפידים פה על רמת נימוסים ומכובדות מסוימת, ודורשים לכבד את חברי הפורום. תודה. :arrow:

kolxxx
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי kolxxx » 08/08/2008 ב-00:24:44

אני מתנצל.
kolxxx

the man with the quality

סמל אישי של המשתמש
00x
משתמש חדש
משתמש חדש
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי 00x » 08/08/2008 ב-13:12:49

אהלן,
שמחים שבחרת להשתמש לבסוף ב Phpbb,
רק בשביל להוסיף לדיון, כל 3 המערכות שהזכרת [IPB,VB,PHPBB], טובות בפני עצמן, ולכל אחת מהן יש כביכול משהו שמייחד אותן, החברים שלך אומרים לך "אין לך סיכוי להצליח עם המערכת הזאת", אני מאמין מכיוון שלא הרבה משתמשים בה, בגלל שלא הרבה משתמשים בה, הבנת ? זה מין מעגל, אם א' לא משתמש, אז ב' לא ישתמש, ואז ג' לא ישתמש בגלל ב' שלא משתמש בגלל א', וככה הלאה, אבל קיימים כאלה שדווקא כן משתמשים, ודווקא כן מצליחים, למה אותם לא מזכירים ?
המון אנשים חושבים ואומרים לי "בע, PHPBB לא מערכת נוחה, לא אוהב אותה", ולבסוף מתגלה שהם בחיים לא השתמשו בה, שלא נדבר שחלק אפילו לא ראו אותה..!
PHPBB מלאה אפשרויות וגיוונים, לא שלשאר המערכת אין את זה, אבל כאן אתה יכול לבקש נון סטופ עזרה, ולא להיכנס למקום שתצרך להיות לוקח שם, ולשלם להם כסף [ולא כל כך קצת אם אפשר להגיד], הרי, סה"כ, מה הרעיון בקניית המערכת ?
דבר ראשון, הסיכויים שהפורום שלך באמת יצליח ? אם לא-הכסף נזרק לפח כמו שאומרים,
דבר שני, הסיכויים שאם הוא יצליח או לא, אם לא תהיה מעוניין להמשיך להחזיק בו אחרי כמה זמן ?, או שלא תוכל להמשיך? או כל דבר אחר שיגרום לך לעזוב אותו,
דבר שלישי, לבסוף, אם הכל טוב ויפה, אתה רק רוצה שהוא ימשיך להצליח-אחרי כמה זמן, אתה תצטרך להוציא עוד כספים בשביל לעמוד בקצב של הדברים החדשים שיוצאים.

לכן אני לא חושב שזה באמת מועיל לקנות.
PHPBB היא מערכת חינמית, כל עזרה-מתקבלת בחינם, כל בעיה, תקלה-תקבל עזרה מידית, ושוב פעם, בחינם !
בלי להוציא עליה שקל [על המערכת עצמה, לא כולל איחסון\דומיין ושאר הדברים שאתה תרצה], אז למה שלא תוכל להצליח ?

בקשר לעיצובים שביקשת, יש לך מיגוון ענק של עיצובים מתורגמים ע"י צוות העיצובים שלנו, וגם משתמשים אחרים, ובנוסף, אם אתה מעוניין במשהו מיוחד, אתה גם מוזמן לבקש בפורום עיצובים ואחד מהמשתמשים בטוח יבוא לעזור לך :)

המשך יום נעים, ודרך צלחה, איתי.
תמונהבברכה, איתי.
----------------------------------------
Google is your friend.

חזור אל “דיון”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 90 אורחים