דיון|מערכת פורומים ופורום גדול

דיון כללי על המערכת החדשה. ספרו לנו איך אתם מסתדרים איתה, הציעו הצעות, הביעו דיעות וכו'. שימו לב שזהו אינו פורום תמיכה.

מנהל: צוות האתר

lior0303
משתמש באימונים
משתמש באימונים
יצירת קשר:

דיון|מערכת פורומים ופורום גדול

הודעה שלא נקראהעל ידי lior0303 » 13/08/2010 ב-10:13:45

שלום לכם.
רציתי לדון איתכם בקשר למערכת פורומים ובנושא כללי לפורום גדול
השאלה היא כזאת מה לדעתכם אנשים מצפים ממערכת פורומים? [ עיצוב , תיכנות , CS וכו']
והשאלה היותר ספציפית מה לדעתכם הופך פורום מפורום קטן לפורום גדול ומצליח? [ זה שהוא מקבל כסף , זה שיש לו הרבה משתמשים וכו']

לפי דעתי מערכת פורומים יכולה להיתקיים בלי עיצוב יפה בלי CS ועדיין יכול להיות שהיא תצליח מה שמערכת כזאת צריכה זה נושא
מעניין שאנשים יתענינו בו כמו PHPBB רק שפה יש עיצוב תיכנות וגם מודים כמובן שכל הדברים האלו הם תוספות שעוזרות להגיע למעלה

השאלה היא מהי למעלה לאן בעל פורום רוצה להגיע לזה שהוא מקבל כסף? אני לא יודע מה בעל פורום רוצה להגיע אליו אני בהתחלה
פתחתי את הפורום שלי כמובן בשביל לקבל כסף ולאט לאט הבנתי שבשביל לקבל כסף צריך לתת קודם אז החלטתי לוותר על הנושא
של הכסף ומשום מה אני עכשיו פותח פורומים ובונה פורומים רק בשביל להרחיב את הידע שלי אם אני יקבל על זה כסף סבבה בכייף
זה תוספת , כחו לדוגמה את FXP התחילו בתור קהילת פורומים של נענע והגיעו לרמה גבוהה מאוד לפי דעתי , יש להם הרבה קהל משתמשים
יש להם עיצוב מדהים הם מקבלים כסף כל חודש [מעל 30,000 ככה זאב בודד אמר לי] אבל אני בטוח כימעט שאם כל ההצלחה שלהם
ככה יש להם בעיות הם צריכים לאנשים כסף על האחסון המתכנתים וכו' יש להם בטח כאב ראש מלעלות אנשים לניהול לתת באן וכו'
אני לא יודע אם אני רוצה להיות קהילה כמו FXP טוב נראלי חרגתי קצת מהנושא המשך דיון מהנה לכולם.

Shlomi1
משתמש מכור
משתמש מכור
יצירת קשר:

Re: דיון|מערכת פורומים ופורום גדול

הודעה שלא נקראהעל ידי Shlomi1 » 13/08/2010 ב-11:33:00

נתחיל בזה שcs סתם נכנס לאנשים לראש, לא חייבים את זה בכלל.
רוצה לראות פורום מצליח, בלי cs ? למה ללכת רחוק? phpbb.co.il...
כסף זה לא הכל בחיים, בשביל כסף צריך לעבוד, אין מתנות חינם..
fxp לדוגמה, קיים הרבה שנים, עיצוב לא משהו, כמו שרשמת, אבל עיצוב פשוט, ולכן זה הפך למוד לחיקוי.
אי אפשר לדעת כמה הם מרוויחים, וה לא מרוויחים מעל 30,000, כי אם ככה, תכפיל בשנה אחת, 360 אלף שקל.
זה אומר שנגיד 4 שנים הם מרוויחים ככה? ועם כל ההוצאות הכל, נוריד הכל, יוצא מליון ש"ח, לא הגיוני...

IdanF
חבר צוות phpBB ישראל לשעבר

הודעה שלא נקראהעל ידי IdanF » 13/08/2010 ב-14:34:17

אני לא אציע לך ללכת לראות באתר הזה והזה
פשוט תחשוב על מערכת הפורומים שלך וכמה ייחודית אתה רוצה שהיא תהיה

הצגת את סידור ה CS שזה מה שאולי הפך את FXP לייחודיים ובגלל זה הם גדולים היום באינטרנט.
אתה צריך לחשוב איך אתה מייחד את הפורום שלך שאחרים יבואו אליך ולא לאחרים, לא להעתיק!
בברכה,
עידן • חבר צוות פיקוח לשעבר

Shlomi1
משתמש מכור
משתמש מכור
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Shlomi1 » 15/08/2010 ב-11:57:59

IdanF כתב:אתה צריך לחשוב איך אתה מייחד את הפורום שלך שאחרים יבואו אליך ולא לאחרים, לא להעתיק!

זה כלל ראשון בעיצוב גרפי, בניית אתרים, וגם מבחנים בכיתה :wink:

bluewater
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי bluewater » 18/08/2010 ב-08:55:02

נושא מאוד מעניין ואני שמח שפתחת אותו.

על כל מקרה אני יגיד מה אני חושב בנושא.

קודם כל כן חשוב העיצוב והתיכנות האתר.
העיצוב צריך להיות נעים לעין מזמין וכמה שפחות ציורי.
אני בתור בן אדם שפתח פורום חדש ומנסה לגרום לו שיצליח עושה עבודה דיי קשה בבדיקת באגים ותיקונם, התאמת מודים אחד לשני, רישום הפורום בהמון אינדקסים ותחרויות אתרים, אתגרים בפורום עצמו שיביא קהל חדש וחיפוש מנהלים רציניים שלא יעשו לי בושות.

אני גם חושב שאחד הדברים הכי חשובים בפורום זה נוחיות המשתמש למשל:משתמש חדש נרשם לפורום שלך הוא לא צריך לשבור את הראש איך עושים ככה ואיך עושים ככה שלכל דבר יהיה מדריך בשפה ראותה ולא ילדותית.

לבנות מערכת פורומים זה עבודה קשה מהיסוד במיוחד בהתחלה שאתה צריך להתחיל להביא משתמשים פוטנציאלים יש הרבה דרכים למשוך אותם ואחת מהם(הדרך שאני מנסה עכשיו) זה פרסים על ניצחון בתחרויות.

על כל מקרה אני יתן לך דוגמא של הפורום שלי הוא דיי בחיתולים ותגיד לי מה אתה חושב.
עמלתי קשות להביא אותו למצב ההתחלתי שהוא נמצא בו עכשיו.

http://www.first-place.co.il/

lior0303
משתמש באימונים
משתמש באימונים
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי lior0303 » 18/08/2010 ב-20:03:57

bluewater כתב:נושא מאוד מעניין ואני שמח שפתחת אותו.

על כל מקרה אני יגיד מה אני חושב בנושא.

קודם כל כן חשוב העיצוב והתיכנות האתר.
העיצוב צריך להיות נעים לעין מזמין וכמה שפחות ציורי.
אני בתור בן אדם שפתח פורום חדש ומנסה לגרום לו שיצליח עושה עבודה דיי קשה בבדיקת באגים ותיקונם, התאמת מודים אחד לשני, רישום הפורום בהמון אינדקסים ותחרויות אתרים, אתגרים בפורום עצמו שיביא קהל חדש וחיפוש מנהלים רציניים שלא יעשו לי בושות.

אני גם חושב שאחד הדברים הכי חשובים בפורום זה נוחיות המשתמש למשל:משתמש חדש נרשם לפורום שלך הוא לא צריך לשבור את הראש איך עושים ככה ואיך עושים ככה שלכל דבר יהיה מדריך בשפה ראותה ולא ילדותית.

לבנות מערכת פורומים זה עבודה קשה מהיסוד במיוחד בהתחלה שאתה צריך להתחיל להביא משתמשים פוטנציאלים יש הרבה דרכים למשוך אותם ואחת מהם(הדרך שאני מנסה עכשיו) זה פרסים על ניצחון בתחרויות.

על כל מקרה אני יתן לך דוגמא של הפורום שלי הוא דיי בחיתולים ותגיד לי מה אתה חושב.
עמלתי קשות להביא אותו למצב ההתחלתי שהוא נמצא בו עכשיו.

http://www.first-place.co.il/

הפורום שלך נחמד מאוד יש לך הרבה מודים שמותקנים עליו אבל הוא לא כזה נוח ונעים לעין כמו שאתה אומר
אני לא בא כדיי לעליב אלה כדיי לעזור כך אחי זה משהו שתיכנתתי פעם
http://www.phpbb.co.il/viewtopic.php?f=24&t=23872
תהנה אחי זה עיצוב דיי יפה אני חושב ...
ואחי אתה צריך לתקן גם את התפריט באתר זה אמור להיראות ישר שיבינו וגם אני חושב שכדאי שתעצב קצת את האתר שיהיה עיצוב בסיסי לפחות זה נראה כאילו סתם זרקת מודים
אם תרצה עזרה אני מוכן לעזור הנה אתר\פורום שעיצבתי בפוטושופ:
http://up203.siz.co.il/up2/ziinm2jda1y2.png
והנ אתר שעיצבתי ותיכנתתי :
http://kaps-f.info/
ואחי אתה אמרת שיותר קשה בהתחלה לנהל פורום אז אני חולק על דעתך אני חושב שביכלל קשה לנהל פורום ולהחזיק אותו פעיל ביכלל אפילו אם זה בהתחלה באמצע או בסוף בשביל לעשות את זה צריך הרבה יצרתיות ולעשות דברים שונים משאר האתרים שיהיה יחודי לאתר שלך צריך גם לתת לאנשים סיבה לפרסם ולהישאר באתר שלך מה שאומר שצריך לשים תוכן באתר ולא ליסמוך על האנשים שיעשו את זה בימקומך צריך לפרסם בכל מקום אפשרי צריך בכללי הרבה סבלנות וזמן פנוי אי אפשר להשאיר את המשתמשים באתר שלך בסימן שאלה צריך לידאוג להם אל תיסמוך הרבה על מנהלים אני סמכתי וביגלל זה סגרתיאת האתר כמה פעמים ביגללם צריך גם לדעת תיכנות כדיי לתקן שגיאות באתר ולא ליסמוך על אתר התמיכה למרות שהוא עוזר יש עוד הרבה דברים שצריכים לעשות והכל זה צריך לעשות לבד אלה אם כן יש לך שותף שזה לא כזה מומלץ טוב יש עוד הרבה דבהרים אני לא יפרט יותר מידי אתר סבבה יש לך צריך לתקן כמה דברים ולשפר את העיצוב אם תעשה את זה אני רואה עתיד לאתר שלך בהצלחה...

bluewater
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי bluewater » 19/08/2010 ב-04:26:34

קודם כל נחמד לשמוע את המחמאות על האתר.

שתידע שממש אהבתי את העיצוב של Kaps -f אבל לצערי אין לי את הכישורים המתאימים בשביל לעצב את הפורום באותה צורה.

יכול להיות שלא הובנתי כהלכה בקשר לעבודה באתר עצמו הכוונה הייתה שההתחלה היא הכי קשה בגלל שאין לאתר מוניטין והוא לא ידוע בקרב גולשי הרשת,כמובן שכל עוד האתר עומד באויר העבודה תמיד תיהיה קשה אלה אם כן אתה עובד עם מישהו שיש לך בו ביטחון מלא ויכול לעזור לך.
עוד משהו ממש לא נעלבתי אני לוקח את זה במאה אחוז כביקורת בונה ושמח לשמוע מה לא טוב כדי שאוכל לשפר ולהוסיף.

בסופו של יום אם אתה באמת מעוניין לעזור לי כמו שרשמת תידע שהתרשמתי לטובה מעבודתך ואשמח לעזרה מצידך.

IdanF

הודעה שלא נקראהעל ידי IdanF » 19/08/2010 ב-07:43:02

אני חושב ששניכם למעלה הצגתם פורומים שכושלים מבחינה עיצובית
רצוי להשתמש בצבעים מתאימים לכולם, שלא יהיה זוהר בעיניים, שיהיה מסודר ומקצועי.

האתר של קאפס, העתק של FXP הישן, לא?
בברכה,

lior0303
משתמש באימונים
משתמש באימונים
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי lior0303 » 19/08/2010 ב-08:52:53

IdanF כתב:אני חושב ששניכם למעלה הצגתם פורומים שכושלים מבחינה עיצובית
רצוי להשתמש בצבעים מתאימים לכולם, שלא יהיה זוהר בעיניים, שיהיה מסודר ומקצועי.

האתר של קאפס, העתק של FXP הישן, לא?

זה נראה לך דומה לFXP?
בהתחלה באמת רציתי לעתיק את FXP אבל אם הזמן המערכת נהיית יחודית
וזה שמעלך צור איתי קשר באייסי 463689460 נדבר שם אני יתן לך כמה טיפים ודברים שיעזרו לך בהמשך הצלחת האתר
רק שתידע שאם אתה רוצה אתר מצליח אתה צריך לעבוד קשה אפילו אם נימאס לך כבר וכמו שכבר אמרתי אל תיסמוך
על אף אחד.
יאללה שיהיה בהצלחה..

Matancool
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי Matancool » 23/08/2010 ב-17:05:18

אני חושב כמו שלומי

gmbp
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי gmbp » 11/09/2010 ב-00:30:00

אני רוצה להצרף לדיון,
דעתי היא שהפורום "כאפס, ריק מידי והשני מלא מידי..
צריך משהו באמצע.

אני חושב קהילת פורומים בלי מוד CS לא תסתדר.

אתם צריכים לחשוב על משהו יחודי.. אני למשל(אל תתיחסו לעיצוב הנוראי) עשיתי תמונה מתחת לקטגוריה..
משהו שונה! לא כמו כולם..
ואני מאוד מסכים איתך.
מאוד קשה להביא גולשים..

בשורה התחתונה, מוד CS חובה לקהילת פורומים.

IdanF

הודעה שלא נקראהעל ידי IdanF » 11/09/2010 ב-01:35:57

אין פה משהו שהוא שונה ממוד CS רגיל
בברכה,

gmbp
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי gmbp » 11/09/2010 ב-14:56:06

נכון.. אבל אף אחד נראה לי לא שם תמונה ככה.

חזור אל “דיון”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 92 אורחים