PHPBB SEO - שאלה

דיון כללי על המערכת החדשה. ספרו לנו איך אתם מסתדרים איתה, הציעו הצעות, הביעו דיעות וכו'. שימו לב שזהו אינו פורום תמיכה.

מנהל: צוות האתר

wizlacer
משתמש חדש
משתמש חדש

PHPBB SEO - שאלה

הודעה שלא נקראהעל ידי wizlacer » 08/03/2011 ב-18:12:55

שלום,
ברצוני לפתוח פורום על המערכת PHPBB וחיפשתי דרכים שיעזרו לי להתאים את האתר שלי בצורה טובה למנועי חיפוש, בדומה לתוסף ה-All in One Seo שקיים למערכת וורדפרס למי שמכיר.
מצאתי את האתר http://www.phpbb-seo.com/ והתרשמתי שהוא מספק לא מעט מודים שימושיים שיכולים לעזור לי מאוד בנושא.
הבעיה היא שלפי הפרסום באותו אתר, המודים מתאימים לשתי שפות בלבד - אנגלית וצרפתית.
השאלה שלי היא כזאת - האם אני, בעל פורום PHPBB שכתוב כולו בשפה עברית, יכול להשתמש במודים המוצעים בשפה האנגלית באתר phpbb-seo?
אני לא מדבר על הממשק וההגדרות של המודים לאחר ההתקנה, את זה ברור לי שאפשר לתרגם וגם להשתמש בלי תרגום, השאלה היא אם לפי דעתכם האופטימיזציה למנועי החיפוש תעבוד בצורה טובה גם באתרים בעברית שרוצים להתקדם בגוגל ישראל, או שהמודים בנויים במיוחד עבור אתרים הכתובים באנגלית.
אשמח לשמוע את דעתכם ובמיוחד אם מישהו מכם השתמש בעבר במודים של phpbb-seo.com ויכול לספר לי האם זה כדאי או לא.

תודה מראש! :)

Shlomi1
משתמש מכור
משתמש מכור
יצירת קשר:

Re: PHPBB SEO - שאלה

הודעה שלא נקראהעל ידי Shlomi1 » 08/03/2011 ב-18:27:06

אם זה יעבוד? אי אפשר לחזות את מנועי החיפוש, אבל לנסות לעשות את מיטב.
זה אמור לעבוד, יש כמה פורומים שמשתמשים בזה - וזה בהחלט יעיל.

בהצלחה :)

wizlacer
משתמש חדש
משתמש חדש

Re: PHPBB SEO - שאלה

הודעה שלא נקראהעל ידי wizlacer » 08/03/2011 ב-18:48:14

תודה רבה על התגובה :D

ברור לי שאין לדעת אם זה יעבוד בוודאות וקידום אתרים במנועי חיפוש זו עבודה לא קלה שמצריכה יותר מכמה מודים אלא השקעה נוספת, שום דבר לא בא ברגל :)

השאלה שלי הייתה כמובן - האם העובדה שהמודים האלו בנויים באנגלית לא תהווה בעיה עבורי מכיוון שהאתר שלי בנוי בעברית, מתגובתך אני מבין שלא אמורה להיות בעיה. אני מודה לך מאוד.

חזור אל “דיון”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 80 אורחים