עזרה דחופה מאוד

כאן נשוחח על מודים, תוספות ושיפורים למערכת, נעבוד ביחד על תרגום מודים חדשים וכו'. זה המקום לאנשים הטכניים שמעוניינים "לחפור" במערכת ולהתאים אותה כמו שהם רוצים.

מנהל: צוות האתר

חוקי הפורום
יש לקרוא את הנושא "חוקי כתיבה והשתתפות בפורום תמיכה במודים" לפני ההשתתפות בפורום זה. בניגוד לפורומים אחרים כאן בקהילה - בפורום תמיכה במודים יש שימוש באזהרות ומשתמשים שלא ישתתפו בפורום עפ"י הכתוב בנושא הנהלים - יורחקו ממנו. אנא, מנעו מכולנו אי נעימות על מנת שנוכל לעזור לכולכם ללא יוצא מן הכלל.
itaymayo
משתמש חדש
משתמש חדש

עזרה דחופה מאוד

הודעה שלא נקראהעל ידי itaymayo » 30/01/2013 ב-19:18:45

כתובת המערכת: http://spongbog1.site90.com/phpBB3/
התקנתי את חבילת המודים עם אוטומוד המוד בראשון היה ניהול שאלות נפוצות התקנתי ואז יש לי שגיאה שכתוב:

קוד: בחר הכל

SQL ERROR [ mysql4 ]

Table 'a6924891_itay.phpbb_redbar' doesn't exist [1146]

SQL

SELECT * FROM phpbb_redbar ORDER BY redbar_id

BACKTRACE

FILE: (not given by php)
LINE: (not given by php)
CALL: msg_handler()

FILE: [ROOT]/includes/db/dbal.php
LINE: 757
CALL: trigger_error()

FILE: [ROOT]/includes/db/mysql.php
LINE: 175
CALL: dbal->sql_error()

FILE: [ROOT]/includes/functions.php
LINE: 4614
CALL: dbal_mysql->sql_query()

FILE: [ROOT]/index.php
LINE: 170
CALL: page_header()

אני יכול להיות רק בעמוד ניהול ראשי איך אני מסדר?????

תודה לעוזרים

Shaked5
משתמש חדש
משתמש חדש

Re: עזרה דחופה מאוד

הודעה שלא נקראהעל ידי Shaked5 » 09/02/2013 ב-08:32:58

היה לי בעיה כזו.

תעשה גיבוי קודם, אני חושב שמוחקים תיקיית instll, משהו כזה.

ttttt
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הודעה שלא נקראהעל ידי ttttt » 11/02/2013 ב-21:27:01

haim43434 כתב:אני זוכר שהיה לי בעיות כאלה וככה תיפלתי בהם
כנס לincludes/db/dbal.php
לשורה757
ומחק את השורה (אני מציע שתעתיק את הקובץ לשולחן העבודה ככה שאם קורה משהו אז את מחזיר את הקובץ מחדש)
ורענן מחדש תפורום
מעבר לעילגות, זו אחת העצות המזיקות ביותר שקראתי עד היום בפורום הזה. (וברוך השם, כבר קראתי כאן עצות מזיקות לעילא ולעילא).

את הדברים האלו אני כותב לטובת מישהו שאולי יקרא את ה"עייצה" הזו בעתיד: חס וחלילה וחס. אל תשמעו לרעיון העיוועים הזה. זה בערך כמו שמישהו יציע לכם לטפל בבעיה ברכב שגורמת להידלקות נורת אזהרה על ידי שבירת הנורה.

לפי העצה המזיקה הזו, אני ממליץ מאד לא להישמע לשום עצה של haim43434. מי שנתן את העצה הזו, הסיכויים של עצותיו לגרום לפורום שלכם נזק גבוהים מאד.

לשואל המקורי: מה פירוש "התקנת חבילת מודים"? אם הכוונה היא שהתקנת מספר גדול של מודים בזה אחר זה בלי לעצור בין מוד למוד ולבדוק פעולה תקינה של הפורום, ראה בזה תשלום שכר לימוד. - להבא התקן מודים אחד אחד, עם גיבוי מלא של קבצים ובסיס נתונים בין התקנה להתקנה, ובדיקה מלאה של תפקוד הפורום אחרי התקנת כל מוד (אני מקווה שאתה מבין שלו היית עושה כך, לא היית צריך עזרה - היית רואה מייד איזה מוד זיבל לך את הפורום, וגם היה לך גיבוי לחזור אליו).

השאלה היא האם יש בפורום שלך דבר מה בעל ערך משמעותי (כוונתי למשתמשים והודעות, לא דברים שהתקנת בעצמך כמו מודים ועיצובים).
אם אין שום דבר בעל ערך בפורום שלך (אני מנחש שאין), פשוט תתחיל מהתקנה נקייה חדשה.
אם יש לך משהו עם ערך בפורום, הפעולה שעשית (כלומר התקנת "חבילת מודים") דורשת התערבות של מומחה. פנה לאחד מ"נותני השירות" שמפרסמים כאן, מצא מישהו עם המלצות, הגע להסכמה על מחיר, ותן לו לתקן את הבלגן שיצרת.

haim43434
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הודעה שלא נקראהעל ידי haim43434 » 11/02/2013 ב-22:34:39

שוב פעם זה
אוקי שים לב שכתבתי ''ומחק את השורה (אני מציע שתעתיק את הקובץ לשולחן העבודה ככה שאם קורה משהו אז את מחזיר את הקובץ מחדש)
ורענן מחדש תפורום ''

אני עשיתי את זה פעם וזה עבד לי
ואין לי כוח להיתוכח על זה

ואין לך שום זכות להגיד אלי דברים כאלה
ואני אומר את זה עכשיו ואני גם ארשום את זה בחתימה מי שרוצה להקשיב לי שיקשיב מי שלא אז לא (ולא מענין אותי אם זה לא מובן )

ttttt
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הודעה שלא נקראהעל ידי ttttt » 12/02/2013 ב-01:05:42

אתה מזיק ועצותיך מזיקות.

זה ששברת פעם את נורית האזהרה ברכבך וזה הועיל לך, כלומר הנורית לא דלקה יותר, מלמד רק על בורותך. ממש לא מפריע לי.

זה שאתה מייעץ למשתמשים אחרים לעשות כמוך ולנפץ את נוריות האזהרה גם ברכבם, כן מפריע.
אין לך מושג - זה לא פשע.
לתת עצות מזיקות - זה כן.
אתה יכול לכתוב את דבריך בכתב הכי גדול שהמערכת הזו מאפשרת (תודה לך שלפחות לא כתבת את זה באדום), זה לא משנה את העובדות.

כתבתי את מה שכתבתי כדי שחס וחלילה לא יגיע מישהו בעקבות חיפוש לאשכול הזה עוד חודש, חודשיים או שנתיים ויקרא את עצתך המזיקה ויפעל לפיה.

haim43434
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הודעה שלא נקראהעל ידי haim43434 » 12/02/2013 ב-16:23:57

אתה צודק אבל כשאני אומר משהו שאני לא בטוח בו אז אני כותב מה לעשות אם קורה משהו
הינה פה כתבתי ''(אני מציע שתעתיק את הקובץ לשולחן העבודה ככה שאם קורה משהו אז את מחזיר את הקובץ מחדש)''
ואני לא טוב בעניין הקבצים אז אני מנסה שלא להגיב בשאלות כאלה
אבל יש שאלות שהיו לי אז אני כותב את מה שעשיתי

CmLp
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הודעה שלא נקראהעל ידי CmLp » 03/04/2013 ב-19:58:26

הפיתרון זה אף פעם לא למחוק שורה מקבצי הליבה המקוריים של המערכת, בטח לא אם השגיאות נוצרו לך ממוד כלשהו שהתקנת.

TTTT אמר פה דברים חכמים ונכונים, שאתה מתקין מוד, אתה אף פעם לא עובר למוד הבא לפני שבדקת שהמוד שהתקנת עובד כראוי ולא יצר שום שגיאות בפורום, אחרת אתה נכנס לבלאגן אחד גדול ואתה לא יודע מה גרם לאיזה שגיאה ואתה פשוט נתקע עם אתר לא מתפקד, יש לי עבר עשיר עם המערכת הזאת, ועשיתי שטויות דומות בעבר, והיום אני לא מעז להתקין מוד לפני שאני מגבה את כל המערכת בשתי מקומות שונים, בטח אם זה מערכת עם דברים יקרים.

תפתח את האתר שלך מהתחלה(תסיר את המערכת, תמחק את הקבצים, תעביר את המערכת מהתחלה ותתקין) והפעם אל תחזור על הטעויות האלו.

אה ו haimsub, לפחות תשקיע במערכת אם אתה מחליט לפרסם משהו כזה.... ^_^
http://dboard.comli.com

מערכת DBoard חזרה לפעול נכון לתאריך 1/12/12
אתם מוזמנים להיכנס לפורום ולהסתכל על הנושא החדש ביותר ולעזור להאיץ את הפיתוח!

haim43434
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הודעה שלא נקראהעל ידי haim43434 » 03/04/2013 ב-20:47:32

רציתי לעשות גם סמיילים ועיצובים אבל לא יכולתי להיתאפק ומצאתי פתרון לאיך להתאים מודים לעיצוב במערכת שלי ככה שכולם יוכלו להתקין עיצובים רגיל ולעשות ממש משהו קטן ואז יהיה להם את העיצוב שהם רוצים אם כל המודים

חזור אל “מודים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים