בעיות הסרה באוטומוד

כאן נשוחח על מודים, תוספות ושיפורים למערכת, נעבוד ביחד על תרגום מודים חדשים וכו'. זה המקום לאנשים הטכניים שמעוניינים "לחפור" במערכת ולהתאים אותה כמו שהם רוצים.

מנהל: צוות האתר

חוקי הפורום
יש לקרוא את הנושא "חוקי כתיבה והשתתפות בפורום תמיכה במודים" לפני ההשתתפות בפורום זה. בניגוד לפורומים אחרים כאן בקהילה - בפורום תמיכה במודים יש שימוש באזהרות ומשתמשים שלא ישתתפו בפורום עפ"י הכתוב בנושא הנהלים - יורחקו ממנו. אנא, מנעו מכולנו אי נעימות על מנת שנוכל לעזור לכולכם ללא יוצא מן הכלל.
סמל אישי של המשתמש
Topix
משתמש חדש
משתמש חדש
יצירת קשר:

בעיות הסרה באוטומוד

הודעה שלא נקראהעל ידי Topix » 03/02/2014 ב-23:47:03

התקנתי מוד חדש באמצעות האוטומוד ולאחר שביקשתי להסיר אותו מסתבר שלא היה ניתן לבצע את ההסרה.
לחצתי על הסרה בכפייה ולאחר מכן הייתה הודעה שייתכנו תקלות באתר שלי ועלי לזכור להסיר את ההסרות שנכשלו (או משהו כזה).

מה עלי לעשות כרגע?
כל תרגום, מתן תמיכה ועזרה שלי, הינם על אחריות המשתמש בלבד.
לפני ביצוע הוראות שלי מומלץ לגבות את קבציי הפורום ואת מוסדו.

בברכה, ליאור.

סמל אישי של המשתמש
alex542
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

Re: בעיות הסרה באוטומוד

הודעה שלא נקראהעל ידי alex542 » 04/02/2014 ב-14:15:09

כשבצעתה את ההסרה כנראה אוטומוד נתקל בכמה שורות שהוא לא מצא.
מה שבעצם עשיתה באמצעות הכפייה זה להמשיך בהסרה אך כל השורות שהוא לא יצליח למצוא ישארו כמו שהם.
הבעיה פה שקטע הקוד שנשאר יכול לגרום לבעיות כולשהן לכן כיוון שאתה לא יודע כבר תשורות שעשו בעיה אז אתה צריך לעבור על קובץ ההתקנה עם עורך כולשהו ולבדוק ידנית הוראה אחרי הוראה שהכל שונה בהצלחה למקור שהיה לפני התקנת המוד כשתמצא קטע קוד שלא חזר למקור אז תצתרך לסדר אותו בהתאם להוראות ואז תמשיך עד הסוף עם קובץ ההתקנה כדי לראות שלא צריך לבצע שינוי לקטע קוד נוסף.

סמל אישי של המשתמש
Topix
משתמש חדש
משתמש חדש
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Topix » 04/02/2014 ב-15:31:13

שתי שאלות -
1. התקלות הם משמעותיות? המוד שהתקנתי הוא בקישור הזה - viewtopic.php?f=27&t=17556 וכרגע אני לא רואה בעיות בפורום שלי. בעתיד יהיו תקלות משמעותיות אצלי?
2. בכול מוד יש בעיות כאלו? אני הסרתי את המוד ישר אחרי ההתקנה שלו באוטומוד, שום דבר לא יכל להשתנות אז מה יכלה להיות הבעיה? שאני אבין - כול מוד שאני מתקין ובסוף רוצה למחוק, זה מה שיקרה לו? אז למה בכלל משתמשים באוטומוד? הוא רק יותר ויותר מסבך את ההתקנה כי עכשיו צריך לעבור בכול הקבצים באופן ידני!
כל תרגום, מתן תמיכה ועזרה שלי, הינם על אחריות המשתמש בלבד.
לפני ביצוע הוראות שלי מומלץ לגבות את קבציי הפורום ואת מוסדו.

בברכה, ליאור.

סמל אישי של המשתמש
alex542
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הודעה שלא נקראהעל ידי alex542 » 04/02/2014 ב-15:53:03

1)הסרתה מוד אז מומלץ להסיר אותו לחלוטין.

2)זה לא קורה תמיד,אלה קורה שפשוט אוטומוד לא מצליח למצוא שורה כולשהי מסיבה כלשהיא כמו רווח וכו'.
לפני שעושים הסרה בכפייה מסתכלים מה לא בוצע ומבצעים את זה לבד ורק אז עושים הרסה כפוייה.

חזור אל “מודים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Googlebot ו־ 68 אורחים